Ügyfélszolgálati és vérvevő asszisztens állás Szerencsen

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – szerencsi munkavégzéssel 4 órás délelőtti (7-11) részmunkaidős munkatársat keres a fenti pozícióba.

Feladatok

  • A szakrendelésen megjelenő páciensek fogadása
  • A vérvételi műveletek szakszerű lebonyolítása
  • A minták szakszerű kezelése
  • A vérvétellel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése
  • Minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • Munkaidőkeretnek megfelelő munkavégzés

Elvárások

  • Végzettség: laborasszisztens, egészségügyi asszisztens
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Precíz, megbízható, szakmailag magas minőségű munkavégzés
  • Jó munkabírás, terhelhetőség
  • Páciensorientált szemlélet

Előnyök

  • 1-3 év laboratóriumi szakrendelésen szerzett tapasztalat
  • Érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás igazolvány

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés, betanulási időszak biztosítása
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális stabil háttér
  • Kedvezményes dolgozói és hozzátartozói laboratóriumi vizsgálatok
  • Munkába járás támogatása Szerencs közigazgatási határán kívül
  • Béren kívüli juttatások

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott